Манай шилдгүүд

МОНГОЛЫН БАРИЛГЫН ЗУРАГ ТӨСӨЛ ЗОХИОГЧДЫН ХОЛБООНЫ ШИЛДЭГ БАЙГУУЛЛАГА, ШИЛДЭГ БҮТЭЭЛ,  ШИЛДЭГ АРХИТЕКТОР, ИНЖЕНЕР 

2007 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал: Ж.Шажинбат /МУ-ын зөвлөх инженер/ “Өрнөл Проект” ХХК –ий Ерөнхий инженер 
  • Шилдэг байгууллага:  “Зуун найм” ХХК, “Конконсалтинг” ХХК
  • Шилдэг бүтээл:  “Билэг их дэлгүүр”    “Өрнөл Проект” ХХК  Архитектор Ш.Оюундарь, Инженер Ж.Шажинбат, А.Цогтжав

2008 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал: Б.Хосбаяр /МУ-ын мэргэшсэн архитектор/ “Конконсалтинг ХХК-ий архитектор
  • Шилдэг байгууллага:  “Хатанбаатар” ХХК
  • Шилдэг бүтээл:  “Хууль зүйн барилга”  Конконсалтинг ХХК архитектор Б.Хосбаяр, Инженер Б.Баасанжав

2009 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : Шилдэг инженер  Ж.Амарсанаа /МУ-ын зөвлөх инженер/  “ЭЛСТА” ХХК-ий захирал , 
  • Шилдэг залуу инженер Ж.Наранчимэг “ВТ” ХХК –ийн инженер 
  • Шилдэг байгууллага:  “Хатанбаатар” ХХК, 
  • Шилдэг бүтээл:  “Гранд Плаза”  цогцолбор Архитектор Ш.Цэдэнпүрэв, Инженер Г.Ганбат “Цэнхэр Төхөм” ХХК 

2010 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : шилдэг архитектор  Ж.Золзаяа /МУ-ын мэргэшсэн архитектор/  “Эрчим Төсөл” ХХК-ийн Архитектор 
  • Шилдэг байгууллага:  “ЦНТ” ХХК, 
  • Шилдэг бүтээл:  “Усан оргилуур, амралт зугаалгын цогцолбор” Монхидроконстракшн ХХК

2011 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : шилдэг инженер Л.Золжаргал /МУ-ын мэргэшсэн инженер/  Монхидроконстракшн ХХК
  • Шилдэг байгууллага:  “Монхидро констракшн” ХХК, 
  • Шилдэг бүтээл:  “Наран малл их дэлгүүр”  архитектор: О.Саранцацрал, Б.Ерөөлт,   Инженер: Н.Энхцацрал, “Өрх” ХХК

2012 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : Шилдэг  инженер  “М-Си-Эс Интернэйшнэл” ХХК-ийн Инженерингийн газрын Зураг төслийн хэлтсийн дарга Ц.Эрдэнэбаатар, 
  • Шилдэг архитектор "Конконсалтинг" ХХК-ийн архитектор С.Мөнхгэрэл 
  • Шилдэг байгууллага:   BALDAN’S ХХК, “ББСМО” ХХК
  • Шилдэг бүтээл:  "Мөрөөдөл сургууль" - Татах Хүч ХХК

2013 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : “Хатанбаатар” ХХК  Р.Батсэргэлэн /ЦБУ/  мэргэшсэн инженер, “Түвшинжин” ХХК П.Чулуунцэцэг /ЦБУ/
  • Шилдэг байгууллага:   Монхидроконстракшн ХХК
  • Шилдэг бүтээл:  “Ханбумбат нисэх онгоцны буудлын цогцолбор” “Татах хүч” ХХК

2014 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал:  ЦНТ ХХК –ийн инженер Б.Ганбат 
  • Шилдэг байгууллага:   “ВТ” ХХК; “N.A.P” ХХК

2015 он 

  • Мөнгөн харандаа шагнал : “ЭНЭ” ХХК  инженер Д.Цэцэгсүрэн,
  • Шилдэг залуу инженер:  “Монхидроконстракшн”  ХХК инженер Э.Ууганаа
  • Шилдэг байгууллага:   “Түвшинжин”  ХХК 
  • Шилдэг бүтээл:  “960 сурагчтай Монгол 3-р сургууль”  -  ANEE ХХК

2016 он 

  • Шилдэг байгууллага:  Татах хүч ХХК        
  • Шилдэг залуу инженер: Ч.Ариунболд /Шилдэг залуу инженер/  ВТ ХХК  
  • Шилдэг бүтээл: Номин Констракшн ХХК – Ривер Гарден, Тайм Скүэр  хотхон   

2017 он 

  • Шилдэг байгууллага:    Хайдро дизайн прожект ХХК
  • Шилдэг бүтээл:   “Хаан цамхаг -  Наадам центр цогцолбор”    Интеллект тауэр ХХК
  • Шилдэг  инженер – Г.Батзориг “Монхидроконстракшн”  ХХК –ийн усны барилга байгууламжийн инженер 
  • Шилдэг залуу инженер:  Ө.Рэнцэндорж – БНСУ-д суралцдаг оюутан 

2018 он

  • Шилдэг байгууллага: Өлзий-Иш ХХК
  • Шилдэг бүтээл:   Улаанбаатар галлериа - Конконсалтинг ХХК
  • Шилдэг  инженер:  У.Батдэлгэр Жанжин Өргөө ХХК-ийн ерөнхий инженер

2019 он

  • Шилдэг байгууллага: Зураг төслийн “Криетив Монголиа” ХХК
  • Шилдэг бүтээл: 1500 сурагчтай ерөнхий боловсролын 21-р сургууль Нарлаг хөхий ХХК